22.10.2019
Navigace
· ÚVOD
· WWW
· O NÁS
· KONTAKT
O NÁS

o firmě

  • strategie
  • historie
  • o nás

firemní strategie

Stejně tak jako je dub neboli 'OAK' mezi stromy symbolem pevnosti, stability a dlouhověkosti, snažíme se i my o koncepci a řešení se stejnou filosofií. Z tohoto důvodu jsme vybrali dub jako základ našeho firemního loga a v kombinaci s pružností a flexibilitou i jako symbol naší firemní strategie.

Našimi hesly se tak stávají:

Stabilita - Pružnost - Pevnost - Dlouhověkost - Dostupnost

historie firmy

Jako počítačoví nadšenci, kteří coby teenageři začínali již na 8-mi bitových systémech architektur Zilog, Motorola a dalších, jsme zhodnotili naše dlouholeté zkušenosti v plně profesionální a sofistikovaná počítačová řešení stále sledujíce aktuální trendy v oblasti informačních technologií.

Jako firma působíme v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií již řadu let nicméně z dřívějších dob našeho působení si naši činnost můžete pamatovat ještě pod názvy firem JSK Computers v Českých Budějovicích či SCOUT systems v Praze a v Ústí nad Labem. Inovací, modernizací a přeměnou těchto firem OAK systems vznikla. V současné, nové podobě a s novou identitou takto působíme od r.2005.

Za celou dobu působení jsme již realizovali řadu úspěšných počítačových řešení ať už z oblasti hardware či programového vybavení, což dokazují naši stálí a spokojení klienti.

Na výsledcích naší práce je zřejmé, že naše práce nás baví.

Vygenerované za: 0.05 sekund - 11 Dotazů(y)