23.09.2019
Navigace
· ÚVOD
· WWW
· O NÁS
· KONTAKT
WWW

Tvorba www stránek

Samostatnou oblast našeho působení představuje tvorba www stránek. Za několik let jsme realizovali případně se spolupodíleli na úspěšných realizacích řady webových projektů.

projekty, které v oblasti www stránek realizujeme:

www stránky jednoduché

Samostatné webové prezentace bez možnosti administrace, ve kterých nemá uživatel možnost samostatně měnit obsah, ale obsah může měnit pouze administrátor webu pomocí FTP. Hodí se zejména pro www stránky malého rozsahu tzv.webové vizitky, u kterých se předpokládá, že se obsah bude měnit velmi málo. Výhodou těchto stránek jsou velmi nízké náklady na provoz cca 20Kč/měsíc.

www stránky s administrací

Webové prezentace postavené na modulových redakčních systémech s možností administrace, ve kterých si uživatelé s různými právy mohou měnit obsah samostatně bez pomoci administrátora webu. Hodí se jak pro rozsáhlejší prezentace tak i pro menší stránky s kladeným důrazem na samostatnou administraci a vkládání obsahu ze strany zákazníka.

internetové obchody

Kompletní realizace internetových obchodů umožňujících majitelům obchodu plnou, ale zároveň jednoduchou a rychlou administraci zboží, objednávek, fakturace i expedice. Obchody stavíme i ve vícejazykových a víceměnových verzích. Systém obchodu umožňuje navíc majitelům řadu dalších funkcí souvisejících s provozem.

zakázkový vývoj webových aplikací

Zakázkové internetové i intranetové vícevrstvé aplikace dle požadavků klienta. Příkladem mohou být např. jednoduché informační systémy navržené přímo na míru klienta s webovým rozhraním architektury klient-server.

implementace bussiness aplikací

V případě potřeb a požadavků klienta implementujeme B2B či B2C aplikaci, kterou má klient od dodavatele k dispozici, do webového systému klienta. Případně implementujeme design kleinta do poskytnuté B2C aplikace třetí stranou.

Vygenerované za: 0.03 sekund - 11 Dotazů(y)